IMG_2771

Postęp prac na terenie budowy Hali, styczeń 2017r.

Na trybunach Hali Głównej – zarówno na prefabrykowanych jak i mobilnych trwa montaż fotelików; prowadzony jest również montaż ostatnich elementów trybun mobilnych. Pod stropem Hali trwa instalacja opraw oświetleniowych, głośników i różnego rodzaju osprzętu funkcjonalnego.

Równolegle trwają prace wykończeniowe budynku fitness, w Hallu montowane są szklane ścianki rozdzielające przestrzeń Hallu od foyer Hali treningowej jak również Hallu Fitness od foyer Hali Głównej. W tej ostatniej będą zamontowane drzwi umożliwiające przejście z jednego obiektu do drugiego. W najbliższym czasie planowane jest zakończenie montażu opraw sportowych, instalatorzy przystąpią do pozycjonowania oświetlenia zgodnie z projektem wykonawczym.

W dalszym ciągu trwa montaż urządzeń elektrycznych i osprzętu elektrotechnicznego. Na kondygnacjach prowadzone są nadal prace wykończeniowe: malarskie, montaż sufitów, montaż osprzętu elektrotechnicznego, biały montaż sanitariatów, układanie żywicy. Przystąpiono również do rozruchu central wentylacyjnych, w całym obiekcie działa centralne ogrzewanie podaje – Tomasz Kaźmierczak – Kierownik Budowy Generalnego Wykonawcy Firmy Mirbud S.A