hala-gliwice-listopad-2016r-jpg2

Postęp prac na terenie budowy hali, listopad 2016r.

Na arenie hali głównej układana jest posadzka z żywicy, montowane są krzesełka i trybuny mobilne. Nadal trwają prace nad montażem głośników, oświetlenia przeszkodowego, technologicznego oraz instalacji nisko prądowych. W obiekcie na różnych kondygnacjach trwają prace wykończeniowe m.in.: tynkarskie, malarskie, glazurnicze, zabezpieczenia ppoż, sufitów podwieszanych, montażu drzwi stalowych i drewnianych, bram, przeszkleń. Zakładane są żaluzje wentylacyjne oraz bramy wjazdowe.

W maszynowniach na poziomie +23,30 zakończono próby szczelności izolacji przeciw wodnej, ułożono izolację termiczną i rozpoczęto układanie żwirku płukanego. W stacji trafo jak również w węźle trwają ostatnie prace oraz odbiory przed podaniem zasilania elektrycznego  i cieplnego  do obiektu.

Wokół hali, na drogach zewnętrznych układany jest asfalt, układana jest kostka betonowa i granitowa, trwają prace elektryczne przy oświetleniu zewnętrznym podaje Tomasz Kaźmierczak – Kierownik Budowy Generalnego Wykonawcy Firmy Mirbud S.A