img_2609

Postęp prac na terenie budowy hali, grudzień 2016r.

 

Na arenie Hali Głównej dobiegają końca prace związane z  montażem trybun mobilnych, w hali  treningowej zakres tych prac został już zakończony. Na trybunach stałych montowane są krzesełka oraz balustrady.

Na kondygnacjach prowadzone są prace wykończeniowe m.in.. malarskie wraz z przygotowaniem podłoży, montaż sufitów podwieszonych, czernienie przestrzeni technicznych, montaż odpowiedniego osprzętu w sufitach jak oświetlenie, czujki ppoż, tryskacze oraz prace związane z wykonaniem posadzek żywicznych i dywanowych. Zakończono montaż ościeży drzwiowych do skrzydeł drewnianych. Prowadzony jest montaż drzwi aluminiowych na obiekcie i przeszkleń na kondygnacji +11,19. Drzwi stalowe oraz bramy zostały już zamontowane.  Na obiekcie działa instalacja elektryczna, uruchomiono stację tarfo oraz instalacja cieplna.

Wokół hali, na drogach zewnętrznych zakończono układanie asfaltu, finalizowane są prace związane z wykończeniem pozostałych nawierzchni placów i chodników. Trwa montaż oświetlenia zewnętrznego – większość już jest wykonana, prowadzony jest montaż urządzeń technicznych m. in. szlabany, ogrodzenie terenu, bramy podaje – Tomasz Kaźmierczak – Kierownik Budowy Generalnego Wykonawcy Firmy Mirbud S.A