System Podwieszenia Sceniczego Hala Gliwice

Nowoczesny system podwieszenia scenicznego

System wciągarek elektrycznych i kratownic aluminiowych, który został zastosowany w Hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach pozwoli na szybką instalację sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego i multimedialnego. System zastosowany w Hali Gliwice nie tylko skraca czas ale także koszty montażu. Ułatwi realizację wydarzeń w gliwickiej arenie, a dodatkowo dzięki systemowi będzie można realizować śmiałe pomysły reżyserów widowisk.

Nieczęsto zdarza się, że w obiekcie tego typu można zamontować sprzęt technologii sceny do 62 ton! U nas będzie to możliwe. Wciągarki sprzętu synchronizowane są w innowacyjny sposób z kontrolą obciążenia. Mosty oświetleniowe, mosty do podziału płyty na boiska, zestaw mostów do montażu okotarowania wokół płyty hali dopełnia całości systemu zainstalowanego na hali głównej.
To nie wszystko. System podwieszenia scenicznego została wyposażona także hala treningowa. Znajduje się w niej zestaw wciągarek elektrycznych i kratownic pozwalający podwieszenie sprzętu scenicznego o łącznym udźwigu 12 ton.

System zastosowany w Hali Gliwice nie tylko skraca czas ale także koszty montażu.

Polub nas na Facebooku

 

System Podwieszenia Scenicznego Hala Gliwice

 

 

System Podwieszenia Sceniczego Hala Gliwice