Armin van Buuren zagra w Gliwicach

Największe wydarzenie muzyki Trance w Gliwicach!

Kultowy event A State Of Trance powraca po 8 latach przerwy do naszej części Europy. Po wielu tygodniach spekulacji i wyczekiwania Agencja TME poinformowała, że
to właśnie Polska została ponownie wyróżniona do zorganizowania 850 wydania ASOT’a. Światowa impreza zawita do Gliwic na nową halę widowiskowo-sportową. Nasza arena przy ul. Akademickiej 50 będzie gościć wydarzenie 30 maja 2018 roku. Dyrygentem całego przedsięwzięcia jest Armin van Burren, jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie.

Agencja TME podała też informację o tym, kiedy ruszy sprzedaż biletów:

„Dajemy możliwość przeżycia tego niezwykłego wydarzenia w najnowszej, jednej z największych w Europie – Arenie w Gliwicach, 30 maja 2018 roku. Sprzedaż biletów ruszy we wtorek 24.10. o godzinie 20.00 w bileteriach:

– tickets.4clubbers.com.pl
– ftb.pl
– abilet.pl
– asot.wlotki.pl
Na uwagę zasługuje fakt, że dziesiątki promotorów z całego świata starało się o zorganizowanie 850 wydania ASOT’a, a tylko nielicznym udało się, m.in. Agencji TME z Polski. Już dziś zapraszamy całą #TranceFamily z Polski i Europy do Gliwic!”

Arena Gliwice znalazła się na światowej trasie ASOTa. Europejska trasa obejmie też Utrecht w Holandii oraz Liverpoll w Wielkiej Brytanii.

 

Polub nas na Facebooku
Armin van Buuren przyjedzie do Gliwic

Armin van Buuren zagra w Gliwicach